Różnice

Różnice między wybraną wersją a wersją aktualną.

Odnośnik do tego porównania

Both sides previous revision Poprzednia wersja
Nowa wersja
Poprzednia wersja
pl:mindstorms:studenci:przedmioty:jsi:jsi2008:jsi20081217-08c [2009/01/13 22:00]
jsi08
pl:mindstorms:studenci:przedmioty:jsi:jsi2008:jsi20081217-08c [2019/06/27 15:50] (aktualna)
Linia 7: Linia 7:
 ---- ----
 **Konstrukcja robota:** **Konstrukcja robota:**
-Robot został skonstruowany w sposób standardowy,​ odpowiadający instrukcji dołączonej do zestawu. Rozszerzenia polegały na dołączeniu części mogącej posłużyć do podnoszenia kulki oraz czujnika ultradźwiękowego mającego posłużyć do wykrycia zbliżania się do ściany. Dołączone zostały również widoczne zdjęciach ale nie używane inne sensory.+Robot został skonstruowany w sposób standardowy,​ odpowiadający instrukcji dołączonej do zestawu. Rozszerzenia polegały na dołączeniu części mogącej posłużyć do podnoszenia kulki oraz czujnika ultradźwiękowego mającego posłużyć do wykrycia zbliżania się do ściany. Dołączone zostały również widoczne ​na zdjęciach ale nie używane inne sensory.
 ---- ----
 **Zdjęcia robota:** **Zdjęcia robota:**
Linia 15: Linia 15:
 ---- ----
 **Realizacja:​** **Realizacja:​**
-Udało się zrealizować zadanie przedstawione w punkcie "​Zadanie do wykonania",​ tzn. robot był w stanie podjechać do kulki, podnieść ją i pozostawić w innym miejscu. Jednak jakość tych czynności pozostawiała wiele do życzenia. Robot był w stanie podnieść kulkę tylko jeśli znajdowała się ona na skonstruowanym przez kolegów z zespołu Agatka i użyczonym nam stojaku.+Udało się zrealizować zadanie przedstawione w punkcie "​Zadanie do wykonania",​ tzn. robot był w stanie podjechać do kulki, podnieść ją i pozostawić w innym miejscu. Jednak jakość tych czynności pozostawiała wiele do życzenia. Robot był w stanie podnieść kulkę tylko jeśli znajdowała się ona na skonstruowanym przez kolegów z zespołu Agatka i użyczonym nam specjalnym ​stojaku.
 ---- ----
 **Załączone pliki:** **Załączone pliki:**
pl/mindstorms/studenci/przedmioty/jsi/jsi2008/jsi20081217-08c.txt · ostatnio zmienione: 2019/06/27 15:50 (edycja zewnętrzna)
www.chimeric.de Valid CSS Driven by DokuWiki do yourself a favour and use a real browser - get firefox!! Recent changes RSS feed Valid XHTML 1.0