Różnice

Różnice między wybraną wersją a wersją aktualną.

Odnośnik do tego porównania

Both sides previous revision Poprzednia wersja
Nowa wersja
Poprzednia wersja
pl:miw:miw08_prolog_java:interprolog [2008/05/26 02:21]
miw
pl:miw:miw08_prolog_java:interprolog [2019/06/27 15:50] (aktualna)
Linia 81: Linia 81:
 } }
 </​code>​ </​code>​
 +
 +
  
  
Linia 87: Linia 89:
  
 Opis uruchomienia kodu (z rozdziału 2): Opis uruchomienia kodu (z rozdziału 2):
-  - Powyższy kod należy skopiować np. do notatnika i zapisać go pod nazwą **CarInterProlog.java** oraz zmienić ścieżkę do pliku uruchomieniowego prologu w konstruktorze SWISubprocessEngine() na ścieżkę na danej maszynie (czyli należy zmienić napis ** **).+  - Powyższy kod należy skopiować np. do notatnika i zapisać go pod nazwą **CarInterProlog.java** oraz należy ​zmienić ścieżkę ​(w kodzie) ​do pliku uruchomieniowego prologu w konstruktorze SWISubprocessEngine() na ścieżkę na danej maszynie, jeżeli jest inna (czyli należy zmienić napis **C:​\\Programme\\pl\\bin\\plcon.exe**).
   - Do tego samego katalogu w którym zapisaliśmy powyższy plik należy zapisać plik **car.pl** oraz **getyesno.pl** (pliki można poprać [[pl:​prolog:​prolog_lab:​prolog_lab_2#​cwiczenieprosty_system_ekspertowy|tutaj]]).   - Do tego samego katalogu w którym zapisaliśmy powyższy plik należy zapisać plik **car.pl** oraz **getyesno.pl** (pliki można poprać [[pl:​prolog:​prolog_lab:​prolog_lab_2#​cwiczenieprosty_system_ekspertowy|tutaj]]).
   - Należy na konsoli wejść do katalogu, gdzie znajdują się pliki z naszymi programami.   - Należy na konsoli wejść do katalogu, gdzie znajdują się pliki z naszymi programami.
pl/miw/miw08_prolog_java/interprolog.1211761299.txt.gz · ostatnio zmienione: 2019/06/27 15:59 (edycja zewnętrzna)
www.chimeric.de Valid CSS Driven by DokuWiki do yourself a favour and use a real browser - get firefox!! Recent changes RSS feed Valid XHTML 1.0